Zamów orientalne jedzenie z azjatyckiej restauracji Kuchnia wietnamska w Krakówie

Smaki orientu w Twoim domu. Wystarczy zamówić na dowóz.

Oferujemy naszym klientom specjały kuchni wietnamskiej, która jest nieco podobna do chińskiej z uwagi na wielowiekowe wpływy. Tak samo jak w Chinach, tak i w przypadku dań wietnamskich zastosowanie mają pałeczki i woka. Aby spróbować jak smakuje kuchnia tego zakamarka świata, zapraszamy do naszej wietnamskiej restauracji w Krakowie.

Posmakuj kuchni wietnamskiej w naszej restauracji!

Wszystkie potrawy, które przygotowujemy w naszej restauracji bazują na tradycyjnych przepisach i w oparciu o najwyższej jakości składniki. Dzięki temu uzyskujemy unikalny smak i aromat potraw. Na co dzień dokładamy też starań, by cena i jakość szły w parze z tym, co oferujemy w naszym lokalu, a wracający do nas klienci są najlepszymi recenzentami naszych dań. Oferujemy jedzenie na miejscu oraz na wynos - wraz z możliwością dowodu do klienta.

Kuchnia wietnamska Kraków - sprawdź smak kuchni orientalnej!

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji spróbować, jak smakuje kuchnia orientalna, to teraz możesz to zrobić w naszej restauracji w Krakowie.
Co ciekawe, kuchnia wietnamska jest uważana za bardzo zdrową, co jest dobrą wskazówką dla osób, które przykładają wagę do tego, co jedzą. Potrawy wietnamskie są często wegetariańskie i sięgają po nie buddyści. Ale smaki Wietnamu to także połączenie warzyw, ziół i różnych mięs. Popularne są też ryby, które zawierają cenne dla zdrowia tłuszcze omega-3. Dzięki temu nawet osoby, które na co dzień są na diecie i muszą unikać niezdrowych tłuszczów i mocno przetworzonych produktów, mogą ze spokojem spróbować dań z naszej restauracji, jednocześnie odkrywając nowy smak i aromat kuchni orientalnej.
Kuchnia wietnamska jest smaczną alternatywą dla diet z uwagi na bogactwo warzyw, ziół i ryb, co ma dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Nasi kucharze dbają, by potrawy były przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi przepisami i dlatego najczęściej stosowane metody w naszej kuchni to duszenie, gotowanie w wodzie i na parze. Jest to zaczerpnięte wprost z kuchni wietnamskiej i nawiązuje do stosowanych tam od lat sposobów przygotowywania posiłków zgodnie z pradawną recepturą.

Spróbuj orientalnych smaków w naszej restauracji!

Wybór orientalnej restauracji to okazja do poznania nowych smaków i nieznanych od tej pory dań, które łączą zdrowie ze smakiem. W naszej restauracji proponujemy klientom m.in. popularny na Wschodzie ryż, podawany w różnej formie, a w Wietnamie jedzony niemal codziennie. Często stosowaną przyprawą w naszej kuchni jest trawa cytrynowa, limonka oraz palczatka cytrynowa. Łączy te aromaty z mięsem, w tym głównie: wołowiną, wieprzowiną i mięsem z kurczaka. Oferujemy ponadto dania z krewetek - dla osób, które cenią sobie smak tych produktów. Sięgamy po świeże zioła, takie jak np. kolendra i bazylia, bez których kuchnia wietnamska zdecydowanie nie mogłaby się obejść. Jako dodatek do dań serwujemy też przekąski i produkty cenione w kuchniach orientalnych, w tym np. orzeszki ziemne, sos sojowy, sos rybny itp.

Zapraszamy do spróbowania smaku Orientu w naszej restauracji!

ZOBACZ MENU I ZAMÓW